PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33247}
7,0 1 657
ocen
7,0 10 1 1657
7,0 4
oceny krytyków
Naqoyqatsi
powrót do forum filmu Naqoyqatsi

jedyny cenzuralny komentarz do tego kawałka zmarnowanej kliszy to: 'WTF?!?'

użytkownik usunięty
rr_mail

A mnie właśnie wczorajsza emisja zachęciła do obejrzenia pozostałych części. Trzeba było wcześniej poczytać o filmie, to byś nie czuł się zawiedziony, że to tylko obrazy bez narracji.

Poczytałem, wiedziałem że to eksperyment a nie klasyczny film. Nie chodzi o to, że bez narracji - przez cały film się irytowałem i byłem zdołowany: jakością wykonania, treścią (raczej jej substytutem) i formą przekazu. Pewnie filmy powinny budzić jakieś odczucia, ale nie wyłącznie negatywne i poczucie depresji. No i jeszcze ta muzyka - Philip Glass stracił u mnie połowę dobrej opinii.
W sumie kwestia gustu, ale jak dla mnie to coś ma zdecydowane 1 na 10 (z braku skali ujemnej), a komentarz wstawiłem, bo może ktoś nie przygotowany na szok zaoszczędzi trochę czasu...

ocenił(a) film na 9
rr_mail

Matko Jedyna...! bójcie się czytać takich komentarzy../

rr_mail

Filmy muszą mieć happy end! Schemat nakazuje i mamy się go trzymać!

rr_mail

Skoro zbyt smutny, to proponuję pozostać przy produkcjach Disneya.

Skąd w ogóle myśl, że ktoś rozumiejący otaczającą rzeczywistość, tak jak Reggio, opisując świat, w którym żyje będzie się cieszył, że jest jak jest, a co za tym idzie jego film będzie napawał optymizmem?

rr_mail

W 2003 roku byłem na tym w kinie i pamiętam, że cześć ludzi wyszła. Ja nie zdążyłem i chyba usnąłem. Co nie zmienia faktu, że nie mam nic przeciwko takim produkcjom.

użytkownik usunięty
rr_mail

Jesli jedyne słowa jakie Ci się cisną co do filmu to 'WTF?' to może lepiej wejść kulturalnie na forum i właśnie zapytać 'what the fu ck?' wtedy jakiś cierpliwy user wytłumaczy Ci wszystkie nieścisłości filmu a nawet jego sedno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones