PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607102}

Doom

8,2 4 255
ocen
8,2 10 1 4255
Doom
powrót do forum gry Doom

Niestety nie miałem okazji po grać w Dooma i Wolfensteina 3D, i mam takie pytanie: którą z tych 2 gier bardziej polecacie?

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

Wolfensteina

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

mapy z wolfa i bronie z dooma :)

Cypisek_syn_rumcajsa

A przeciwnicy?

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

nazistowskie gnidy :) znane z wolfa.

ocenił(a) grę na 7
donmaslanoz14

Zależy kto jakie woli klimaty, jak bardziej II wojna swiatowa to Wolfenstein, jak horror.sci fi to Doom. Obydwie gry są dobre ale klimat odrobinę bardziej mi sie chyba podobał w Wolfensteinie.

donmaslanoz14

doom jest znacznie lepszy od wolfa. Wolf jest zwyczajnie nudny i jest zbyt labiryntowaty. Są tylko cztery bronie, z czego jeden to nóż a reszta jest na naboje. Dlatego pograć w wolfa kilka chwil, czy tam dni, żeby potem przeskoczyć na DUMA i zasmakować skoku technologicznego

warto jednak zassać nakładkę np zdoom. Bo jednak docelowa rozdzielczość 320x240 nie pozwoli na pełnię doświadczeń.

MegaSzczota

Doom też jest trochę labiryntowaty.

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

W wolfa zagrywałem się jako dziecko, natomiast pogmatwane mapy zawsze mnie dobijały. Do DOOMa nawet teraz czasem wracam. Zdecydowanie doom.

ocenił(a) grę na 8
donmaslanoz14

Zobacz film DOOM :)

ocenił(a) grę na 8
CatBlack

I graj w DOOM :)

ocenił(a) grę na 10
CatBlack

Zdecydowanie wpierw graj w "Doom". Następnie przed oglądaniem filmu na podstawie tej gry upewnij się, że masz pod ręką silne środki uspokajające.

ocenił(a) grę na 8
Mati9319

Grałam :) No momentami stan przedzawałowy... super klimat!

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

I jedną grę i drugą.

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

Doom doom doooom

ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 9
donmaslanoz14

Doom + mod BrutalDoom, który odświeża tę grę w sposób mistrzowski:D

użytkownik usunięty
GandalfCzarny666

Doom miał spoooro lepszy klimat porzuconego marine, taki zdany na siebie survivalowiec w zasadzie z Doomem spędziłem kawał dzieciństwa i uważam że to była strzelanina z tym czymś, chociaż potrafiła być obleśna.

GandalfCzarny666

Z modem Brutal Doom klimat Dooma ulatuje...niestety. Jednakże gra staje się bardziej dynamiczna.

ocenił(a) grę na 10
moscu

Staje się na wzór Duke Nukema 3d takie jest moje odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones