PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607102}

Doom

8,2 4 263
oceny
8,2 10 1 4263
Doom
powrót do forum gry Doom

Moim zdaniem wersja na PSX-a była o wiele lepsza od PeCetowego pierwowzoru.

Ulepszona grafika i najważniejsze NOWE dźwięki i nowy soundtrack (koniec z rockiem w midi :P) utrzymany w atmosferze Dark Ambientu.

Grając na PSX-ie z nowym soundtrackiem można było się nie raz wystraszyć inaczej niż na PC gdzie rąbało się legiony stworów z przygrywającym MIDI :D

użytkownik usunięty
mistczNINJA

Ja również uważam, że "Doom" na PlayStation jest o wiele lepszy, a ścieżka dźwiękowa wymiata:
http://www.gamescares.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=182: doom-music&catid=20:horror-game-music&Itemid=25

Brakowało mi tylko potężnego Arch-vile'a, który pojawił się w wersji na PC.

ocenił(a) grę na 9
mistczNINJA

No to zagrajcie w wersję na Nintendo 64, jest jeszcze znacznie lepsza oprawa graficzna od tej z PSXa/Saturna, a klimat ten sam, bo to wciąż ten sam tytuł, tyle, że wydany nieco później, bo w 1996 roku pod nazwą DooM 64. Polecam wszystkim. Niezmieniony, PC-towy oryginał w wesji konsolowej został wydany na konsolach SNES oraz Sega Mega Drive/Genesis, a także blisko dekadę później na przenośną konsolkę Game Boy Advance.

użytkownik usunięty
Dark_Wotisuwin

W wersję na Nintendo 64 już grałem i muszę przyznać, że podobała mi się. Ścieżka dźwiękowa podobna do wersji na PlayStation i to dzięki temu klimat gry pozostał niezmieniony.

heh wiem ze to stara gra ale taka grafe to ja mam teraz w komorce xD takie same potworki tam lataja :)

ocenił(a) grę na 9
Blue_Best_Avatar

O qrva! No to zayebisty jesteś! To doprawdy niebywałe, jakie to teraz ludziska magiczne komórki robią, co to w nich se taka grafa jest, jak również imponującym jest fakt posiadania przez ciebie takowej komórki, no poprostu zdumiewające! A czy ty masz 10 lat czy jesteś tylko idiotą panie avatarze?

użytkownik usunięty
mistczNINJA

"Final Doom" na PlayStation też jest rewelacyjny, a ścieżka dźwiękowa po prostu świetna. Tutaj można posłuchać:
http://www.gamescares.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=183: final-doom-soundtrack-playstation&catid=20:horror-game-music&Itemid=25

Mam jescze tą gierke na swojego SCPH-9002 czasem lubię sobie trochę na nim "popykać" .

ocenił(a) grę na 10
mistczNINJA

Tak zgadzam sie ta wersja byla najlepszą wersją dooma z powodu tej muzyki i dzwiekow oraz kolorowego oświetlenia, fakt poziomy zostały troche zubożone wzg. wersji PC, jednak te wykonane dla PSX sa o wiele bardziej klimatyczne. Ponadto da rade sobie zagrac ta wersje na PC jak ktos chce, trzeba tylko chyba miec gloom doom czy jakos tak ulepszonego (modowanego dooma) i na to sie wkleja ta wersje takze specjalnie przygotowana przez jednego moddera i mozna grac na PC dokladnie tak samo jak na PSX lata temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones